داستان کفش پاشنه بلندی و خوردن زمین تو روز برفی

داستان کفش پاشنه بلند

فعلا به نکات منفی پوشیدن کفش پاشنه بلند کاری ندارم. می دانید که پوشیدن کفش پاشنه بلند ضررهای زیادی مثل فشار عضلانی و آسیب هامرتوز دارد.  با این حال ن زیادی کفش پاشنه بلند مانند استیلتو (این کفش پاشنه بلند به انگلیسی میشه stiletto) می‌پوشند.

به سختی می توانید زنی پیدا کنید که داستان شرم آوری از پوشیدن کفش پاشنه بلند نداشته باشد.

یکی از دوستام تعریف می کرد " یه روز برفی و طوفانی پاشنه 10 سانتی پوشیده بودم و رفتم توی خیابون. برف روی زمین بود و فکر کردم که تازه ست و مشکلی نداره. اما نگو نزدیک 20 سانت برف بود. چشمتون روز بد نبینه، پام رفت تو برف و مچم پیچ خورد. اون روز جوراب نازک زنونه هم پوشیده بودم که اونم پاره شد. 12 هفته نمی تونستم راه برم. الان 13 سال از اون روز گذشته ولی هنوز که یادش میوفتم هم خجالت می کشم و هم خندم می گیره ".

یکی دیگه از دوستام تعریف می کرد: " دختر ساله بودم و اولین باری بود که سندل پاشنه بلند زنونه پوشیده بودم. داشتم می رفتم کنسرت. فکرش رو بکن چادر هم سرم بود و کفش پاشنه بلند هم پوشیده بودم. حالا بگو کی به تو می گه که گیتارتم با خودت ببری. داشتم از پله های سالن پایین می رفتم که تعادلم بهم خورد، سر خوردم، واااای، تمام پله ها رو قل خوردم تا پایین رفتم. اما هنوز گیتارم دستم بود ههههه. اون روز خودم سالم موندم ولی گیتارم سه تیکه شد! "

سارا تعریف می کرد " روز عروسیم طبق رسم، کفش پاشنه بلند عروس پوشیده بودم. شوهرم که اومد دستمو بگیره از کانال رد بشیم، پاشنه م گیر کرد بین میله های روی کانال! وای مهمونا چقدر خندیدن. کفشرو ول کردم، برام کفش پاشنه بلند مجلسی دیگه پیدا نشد. فکر کنم با دمپایی تا سالن رو اومدم تا رفتن برام خریدن. هم گریم میگیره هم خنده. خدا نصیب نکنه"

از هر زن و دختری که کفش پاشنه بلند پوشیده بپرسید، بهتون میگه که چه داستانهایی براش پیش اومده. امیدوارم برای شما بعد از این اتفاقی نیوفته!

داستان کفش پاشنه بلندی و خوردن زمین تو روز برفی

پاشنه ,کفش ,روز ,هم ,پوشیده ,تو ,کفش پاشنه ,پاشنه بلند ,پوشیده بودم ,می کرد ,پوشیدن کفش

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مطالب اینترنتی وبلاگ مهران ریکی وب سایتی مثل هیچ کجا . بهترین ها و جدید ترین ها و زیبا ترین ها فروشگاه اینترنتی انتخاب کلیک بهترین های هند واژه واژه سطر سطر زندگی سید‌ مجتبی‌ میرلوحی {شهید‌نوّاب‌صفوی} مدرسه علمیه فاطمة الزهرا (س)اشخانه کسب درآمد به شیوه نوین Perfect Vision